Polecany kantor

Internetowykantor.pl

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań

+48 61 250 45 65
https://internetowykantor.pl

Waluta Kurs skupu Kurs sprzedaży
CHF
EUR
GBP
USD
ostatnia aktualizacja:

Kantory Gdańsk

Kantory Łódź

Kantory Szczecin

Kantory Wrocław

Aktualności

Internetowe kantory coraz bardziej popularne

Dodano: May 9, 2012, 3:26 p.m.

W sieci powstaje coraz więcej kantorów internetowych, które oferują nieporównywalnie niższe kursy niż banki. Do tego ustawa antyspreadowa, która weszła w życie 9 sierpnia 2011 r. ułatwia podpisanie aneksu z bankiem, który umożliwia spłatę kredytu w walucie i czyni ten proces o wiele prostszym, oraz darmowym. Kantory internetowe oferują możliwości sprawnego spłacania kredytu we franku lub dowolnej innej walucie obcej. Cała idea tych kantorów polega na możliwości wykonania bezpłatnej transakcji wymiany waluty, która może być zrealizowana nawet w ciągu godziny. Czas realizacji transakcji oraz dodatkowe koszty są uzależnione od warunków współpracy kantoru z danym bankiem. Potwierdzeniem dużego zainteresowania internetowymi kantorami może być odnotowanie ogromnego wzrostu liczby nowych użytkowników u naszego Partnera - firmy https://internetowykantor.pl/, która obchodziła niedawno 2- lata działalności. Kantor z okazji swoich urodzin przygotował dla użytkowników mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Jedną z nich było obniżenie w Dniu urodzin (26 kwietnia ) spreadu do 2 groszy na wszystkich walutach. Z kolei dla miłośników portali społecznościowych czekał konkurs z licznymi atrakcyjnymi nagrodami. Firmie życzymy dalszych sukcesów rozwojowych a użytkownikom korzystnych kursów!

Pozdrawiamy, Zespół Kantorywsieci.pl

Witamy

Z myślą o wszystkich szukających informacji związanych z wymianą walut, przygotowaliśmy bazę kantorów we wszystkich miastach w Polsce. Wybierz na mapie interesujące Cię województwo, a następnie miasto (więcej)

Kantory w sieci

W Internecie powstaje coraz więcej kantorów, które oferują wymianę na rachunkach bankowych. Dzięki pominięciu obrotu gotówkowego, mogą zaoferować znacznie korzystniejsze kursy. Takie internetowe kanto (więcej)

Nie znalazłeś swojego kantoru?

Jeśli prowadzisz kantor, którego nie ma w naszej bazie, skontaktuj się z nami (biuro@kantorywsieci.pl). Podaj dane kantoru, a my umieścimy je w sieci. Rozwijaj z nami największą bazę w Polsce! (więcej)

(Więcej aktualności...)