Polecany kantor

Internetowykantor.pl

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań

+48 61 250 45 65
https://internetowykantor.pl

Waluta Kurs skupu Kurs sprzedaży
CHF
EUR
GBP
USD
ostatnia aktualizacja:

Kantory Wrocław

Kantory Gdańsk

Kantory Szczecin

Kantory Łódź

Aktualności

Internetowe kantory coraz bardziej popularne

Dodano: May 9, 2012, 3:26 p.m.

W sieci powstaje coraz więcej kantorów internetowych, które oferują nieporównywalnie niższe kursy niż banki. Do tego ustawa antyspreadowa, która weszła w życie 9 sierpnia 2011 r. ułatwia podpisanie aneksu z bankiem, który umożliwia spłatę kredytu w walucie i czyni ten proces o wiele prostszym, oraz darmowym. Kantory internetowe oferują możliwości sprawnego spłacania kredytu we franku lub dowolnej innej walucie obcej. Cała idea tych kantorów polega na możliwości wykonania bezpłatnej transakcji wymiany waluty, która może być zrealizowana nawet w ciągu godziny. Czas realizacji transakcji oraz dodatkowe koszty są uzależnione od warunków współpracy kantoru z danym bankiem. Potwierdzeniem dużego zainteresowania internetowymi kantorami może być odnotowanie ogromnego wzrostu liczby nowych użytkowników u naszego Partnera - firmy https://internetowykantor.pl/, która obchodziła niedawno 2- lata działalności. Kantor z okazji swoich urodzin przygotował dla użytkowników mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Jedną z nich było obniżenie w Dniu urodzin (26 kwietnia ) spreadu do 2 groszy na wszystkich walutach. Z kolei dla miłośników portali społecznościowych czekał konkurs z licznymi atrakcyjnymi nagrodami. Firmie życzymy dalszych sukcesów rozwojowych a użytkownikom korzystnych kursów!

Pozdrawiamy, Zespół Kantorywsieci.pl

Korzyści z wymiany walut online - bezpiecznie, szybko i tanio

Kantor stacjonarny, czy szybka wymiana waluty wygodnie z telefonu czy komputera? Miliony osób wybrały już tę drugą możliwość. Wkroczyliśmy w erę ekspresowych i łatwych usług finansowych, dostępnych (więcej)

Nie chcesz zostać w tyle? Wymieniaj w Internecie

Internet to kopalnia wiedzy, ale i możliwości. Online możemy studiować, rozmawiać, a nawet kupować. Nikogo to już nie dziwi - przeciwnie, gdy ktoś przyznaje się, że obce mu są zakupy “przez Internet”, (więcej)

Witamy

Z myślą o wszystkich szukających informacji związanych z wymianą walut, przygotowaliśmy bazę kantorów we wszystkich miastach w Polsce. Wybierz na mapie interesujące Cię województwo, a następnie miasto (więcej)

(Więcej aktualności...)